parallax background

Kamińska Medycyna Estetyczna

Dermapen 4


Dermapen 4

Jedyne oryginalne urządzenie do mikronakłuwania skóry


Niespotykana skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł Dermapen 4 jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w Dermapen 4 zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.


Zalety Dermapen 4


Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł Dermapen 4 jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen 4 znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,3 mm do 3,0 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

  • krótki czas zabiegu
  • automatyczna kontrola głębokości iniekcji – podczas jednego zabiegu możliwość nakłuwania na różnych głębokościach
  • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
  • największa szybkość działania (1900 nakłuć na sekundę)
  • molibdenowe igły – bardzo cienkie (33G) i nie wywołujące reakcji alergicznych
  • krótszy czas rekonwalescencji
  • sterylność zabiegu (wymienne jednorazowe igły)

Dzięki zabiegowi Dermapen 4 widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.


Dermapen 4


WYNIKI NIEOSIĄGALNE DLA INNYCH URZĄDZEŃ

Dermapen 4 dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii AOVN™ nakłuwa skórę prawie 80 000 razy na minutę.

NIEZAWODNE IGŁY Z NOWOCZESNEGO MATERIAŁU

Igły do mikronakłuwania w urządzeniu Dermapen 4 wykonane są z molibdenu – to jeden z najbardziej zaawansowanych materiałów stosowanych obecnie w medycynie.

UNIKALNA TECHNOLOGIA

Dermapen 4 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry.

Zastosowana technologia AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling) i niezwykle wydajny silnik pozwalają na pracę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia.

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 12 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu Dermapen 4 są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.


Skontaktuj się z nami!

kontakt@vitalskinclinic.pl

+48 605 853 949


ZOBACZ WIĘCEJ CENNIK
FACEBOOK