parallax background

Kamińska Medycyna Estetyczna

Mezoterapia skóry głowy (Dr-Cyj)


Mezoterapia skóry głowy (Dr-Cyj)

Dr.Cyj Hair Filler


Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.


Unikatowa formuła


Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.


Efekty terapii


Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.


O zabiegu:


  • Powstrzymuje wypadanie włosów.
  • Jest skuteczny w walce z alopecją.
  • Przyspiesza odrost włosów.
  • Pogrubia i zagęszcza włosy.
  • Rewitalizuje mieszki włosowe.
  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.


Skontaktuj się z nami!

kontakt@vitalskinclinic.pl

+48 605 853 949


ZOBACZ WIĘCEJ
FACEBOOK