parallax background

Kamińska Medycyna Estetyczna

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa

Metoda wspomagania rewitalizacji skóry bez użycia skalpela.


Polega na dostarczeniu kwasu hialuronowego oraz składników odżywczych (aminokwasów, peptydów biomimetycznych czy mikroelementów) do skóry właściwej. Aplikacja preparatu zachodzi przy pomocy iniekcji, czyli nakłuwania igłą. Dzięki tej metodzie aktywne składniki preparatów znajdują się bezpośrednio w miejscach, które tego potrzebują.

Mezoterapia ma zastosowanie jako terapia starzenia się skóry, niewystarczającego nawilżenia oraz zmniejszenia cieni pod oczami.


Przebieg mezoterapii


Mezoterapia polega na aplikowaniu niewielkich porcji odżywczych substancji w wybrane części ciała i twarzy, które mają zostać poddane rewitalizacji. Preparat jest nagromadzony w dziesiątkach małych grudek powstających w trakcie zabiegu. Składniki aktywne całkowicie się wchłaniają po kilkudziesięciu godzinach a grudki i ślady po wkłuciach znikają. Istnieje możliwość odczuwania dyskomfortu podczas iniekcji. Przed przeprowadzeniem zabiegu niezbędne jest znieczulenie.


Zalety terapii:


  • Działanie preparatu jest wielokierunkowe, dla każdego typu cery w zależności od potrzeb skóry i zastosowanego preparatu.
  • Krótkotrwały proces gojenia skóry, zminimalizowane ryzyko wystąpienia alergii, nie ma potrzeby unikania promieni słonecznych.
  • Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa kondycji skóry.

Efekty


  • Polinukleotydy wspomagają odnowę komórek DNA i RNA.
  • Regularne aplikowanie powoduje intensywne nawilżanie izoosmotyczne, wspomaga warunki troficzne macierzy skórnej.
  • Następuje zwiększenie jędrności, elastyczności i napięcia skóry (biorewitalizacja), sprzyjające dla funkcjonalności i estetyki obszarów z przerostami składnika włóknistego jak blizny dystroficznych lub regularnie uszkadzanych obszarów.
  • Wspomaga działanie ochronne przeciw promieniom UV.


Skontaktuj się z nami!

kontakt@vitalskinclinic.pl

+48 605 853 949


ZOBACZ WIĘCEJ
FACEBOOK