parallax background

Kamińska Medycyna Estetyczna

Nici NewU


Nici NewU

Rewitalizacja i lifting


Jeszcze do niedawna dbanie o skórę ograniczało się wyłącznie do stosowania różnego typu kremów, maści, maseczek. Dzięki rozwojowi kosmetologii estetycznej wprowadzono wiele urządzeń, które jeszcze intensywniej oddziaływały na skórę nie tylko ją pielęgnując, ale także wpływając na jej częściową rewitalizację.

Obecnie medycyna estetyczna ma do zaproponowania nowe rozwiązanie w procesie rewitalizacji skóry. Tym rozwiązaniem są coraz to powszechniej stosowane przez lekarzy nici PDO oraz PLLA.


Na czym polega rewitalizacja skóry nićmi?

Nici wywołują regenerację skóry od wewnątrz.


Dzięki temu efekt oddziaływania na skórę jest o wiele silniejszy, w porównaniu do innych metod stosowanych w kosmetologii.

Nici stymulują produkcję endogennego kolagenu, poprzez wywołanie reakcji organizmu na ciało obce drażniąc i pobudzając fibroblasty do jego produkcji. Dzięki silnemu działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji, wzrasta ilość włókien kolagenowych. Podczas kolejnych miesięcy po zabiegu zwiększa się stopniowo objętość tkanek w obszarze implementowanej nici.


Czy zabieg przy użyciu nici jest bezpieczny?


Nici NewU spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa KFDA oraz CE. Materiał z którego są wykonane nici jest całkowicie biodegradowalny, po czasie metabolizowany, a następnie usuwany z organizmu.


Jaki efekt osiąga się po zabiegu?


Bezpośrednio po zabiegu następuje poprawa kondycji skóry oraz jej wygładzenie w miejscu implementowanych nici. W kolejnych tygodniach skóra staje się bardziej jędrna i pogrubiona. Dzięki rewitalizacji wzrasta ilość włókien kolagenowych wypełniających bruzdy i głębokie zmarszczki co sprawia, że zostają one widocznie spłycone.


Skontaktuj się z nami!

kontakt@vitalskinclinic.pl

+48 605 853 949


ZOBACZ WIĘCEJ
FACEBOOK